AutoFlex™ lesk lze leštit!

Doby, kdy byla tekutá fólie jen matná s "pomerančovým" povrchem jsou dávno pryč, od té doby prošla tekutá fólie neboli dříve "dip" řadou vylepšení. Tedy alespoň ta, kterou vyvíjí a vyrábí firma NGENCO Ltd. ve Velké Británii. Dříve se materiál jmenoval CAR DIP, ale s příchodem nových složení a zlepšením kvality se výrobce rozhodl od slova DIP odprostit. Jednoduše řečeno není to profesionální. DIP znamená v překladu "namáčet" a tak se výrobce rozloučil s tímto označením a vznikla tekutá fólie značky AutoFlex™. Tekutá fólie, která se stala koncem roku 2015 revolucí v odvětví ochrany a dočasné změny nejen automobilových laků.

S tekutou fólií AutoFlex™ dokáže zručný "lakýra" docílit takových kvalit povrchu, kterého nedosahují mnohé automobilky se svými nově vyrobenými vozy.

Po aplikaci ochranného lesku AutoFlex™ High gloss na povrch tekuté fólie Spray Wrap Pro™ vznikne na povrchu vrstva, která je odolná proti poškrábání, potřísnění palivem, odlétávajícímu kamení a dalším nežádoucím vlivům, které na lak působí v každodenním provozu. Tato vrstva je leštitelná konvenční metodou leštění laků. Co to znamená? Jednoduše vezmete standardní potřeby k leštění autolaků a jde se na věc. Z nežádoucího "pomeranče" vykouzlíte během několika minut doslova zrcadlový lesk.

 

Zde můžete vidět jak to může vypadat před a po leštění:

 

AF lesk před a po leštění

 

 

Když je po leštění, je možné takto upravený povrch tekuté fólie dále ošetřit přípravky na bázi nanotechnologií, nejrůznějšími vosky nebo keramickou ochranou.

Tekutá fólie AutoFlex™ Vám při šetrném používání na Vašem voze vydrží i 5-7 let. Po této době ji jednoduše zase sloupnete jako standardní samolepicí fólii. Jak na to? Na to se můžete podívat ve videu níže.

 

 

Jistě, je možné, že některý z Vašich známých, kamarádů nebo kolegů tekutou fólii odsoudil po tom, co mu nešla sloupnout. V tuhle chvíli je třeba se zamyslet a říci si: "Použil dostatečné množství materiálu? Dodržel technologický postup?" Z 99% se tak nestalo. Když technologický postup nedodržíte, je to jako s vařením. Když nepoužijete správné ingredience a jejich množství, také to nebude chutnat tak jak má. Pokud Vás zajímá více informací, neváhejte se na nás obrátit v sekci kontakt.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení