AutoFlex™ lesk lze leštit!

Doby, kdy byla tekutá fólie jen matná s "pomerančovým" povrchem jsou dávno pryč, od té doby prošla tekutá fólie neboli dříve "dip" řadou vylepšení. Tedy alespoň ta, kterou vyvíjí a vyrábí firma NGENCO Ltd. ve Velké Británii. Dříve se materiál jmenoval CAR DIP, ale s příchodem nových složení a zlepšením kvality se výrobce rozhodl od slova DIP odprostit. Jednoduše řečeno není to profesionální. DIP znamená v překladu "namáčet" a tak se výrobce rozloučil s tímto označením a vznikla tekutá fólie značky AutoFlex™. Tekutá fólie, která se stala koncem roku 2015 revolucí v odvětví ochrany a dočasné změny nejen automobilových laků.

S tekutou fólií AutoFlex™ dokáže zručný "lakýra" docílit takových kvalit povrchu, kterého nedosahují mnohé automobilky se svými nově vyrobenými vozy.

Po aplikaci ochranného lesku AutoFlex™ High gloss na povrch tekuté fólie Spray Wrap Pro™ vznikne na povrchu vrstva, která je odolná proti poškrábání, potřísnění palivem, odlétávajícímu kamení a dalším nežádoucím vlivům, které na lak působí v každodenním provozu. Tato vrstva je leštitelná konvenční metodou leštění laků. Co to znamená? Jednoduše vezmete standardní potřeby k leštění autolaků a jde se na věc. Z nežádoucího "pomeranče" vykouzlíte během několika minut doslova zrcadlový lesk.

 

Zde můžete vidět jak to může vypadat před a po leštění:

 

AF lesk před a po leštění

 

 

Když je po leštění, je možné takto upravený povrch tekuté fólie dále ošetřit přípravky na bázi nanotechnologií, nejrůznějšími vosky nebo keramickou ochranou.

Tekutá fólie AutoFlex™ Vám při šetrném používání na Vašem voze vydrží i 5-7 let. Po této době ji jednoduše zase sloupnete jako standardní samolepicí fólii. Jak na to? Na to se můžete podívat ve videu níže.

 

 

Jistě, je možné, že některý z Vašich známých, kamarádů nebo kolegů tekutou fólii odsoudil po tom, co mu nešla sloupnout. V tuhle chvíli je třeba se zamyslet a říci si: "Použil dostatečné množství materiálu? Dodržel technologický postup?" Z 99% se tak nestalo. Když technologický postup nedodržíte, je to jako s vařením. Když nepoužijete správné ingredience a jejich množství, také to nebude chutnat tak jak má. Pokud Vás zajímá více informací, neváhejte se na nás obrátit v sekci kontakt.

Zpět do obchodu