Jak ochrání autolak tekutá fólie NGENCO Protect™?

Kvalita laku je jedním z faktorů, který udává cenu při prodeji vozidla, ale stejně tak hodnotu, kterou má pro svého majitele. Už při první jízdě z autosalonu, kde si zákazník zakoupí nový vůz, motocykl, nebo jiné přibližovadlo, se může stát, že dojde k poškození laku. Ať už je to odlétávající kamení, sůl v zimním období, nebo větve stromů a keřů, které zasahují do vozovky, dokážeme Váš nový lak před tímto ochránit. A to na dlouhou dobu. 5-7 let, to je doba, kterou při správné péči vydrží tekutá fólie bez výrazných známek užívání na Vašem novém laku. Poté se bezpečně a snadno odstraní a Váš lak bude pořád jako nový.

S tloušťkou až 300µm, tedy 300 micronů, což je 0,3mm dosahuje tekutá fólie NGENCO Protect™ vynikajících výsledků při ochraně 2K laků, které se používají v automobilovém a celkově v dopravním průmyslu. Ochránit totiž dokáže cokoliv, na co bude nanesena.

Na videu níže můžete vidět simulaci odlétávajícího kamení, které nám dokáže udělat na autolaku nežádoucí poškození. Díky tekuté fólii NGENCO Protect™ se již ale není čeho obávat. Všechny nepřízně počasí, chemii, sůl, kamení a další nešvary z každodenního provozu nepustí na Váš nový autolak.

 

 

Pokud Vás zajímá více informací, neváhejte se na nás obrátit v sekci kontakt.

Zpět do obchodu