Doprava a platba

CENÍK DOPRAV
 
Osobní převzetí ZDARMA
Objednávka nad 10.000 Kč ZDARMA
Česká pošta - balík Do ruky 110 Kč
Česká pošta - balík Na poštu 85 Kč
Expresní balíková služba FOFR CZ do 10kg
110 Kč
Expresní balíková služba FOFR CZ nad 10kg
120 Kč 
Expresní balíková služba FOFR SK do 5kg
11,5 EUR
Expresní balíková služba FOFR SK 5-15kg
18,8 EUR

CENÍK PLATEB

Hotově 0 Kč
Převodem z účtu 0 Kč
Dobírka Česká pošta 40 Kč
Dobírka FOFR CZ
40 Kč
Dobírka FOFR SK 0 EUR
Vrácení zboží
ZDARMA

 

DOPRAVA

OSOBNÍ PŘEVZETÍ

Osobní převzetí je možné po předchozí domluvě na adrese naší provozovny v Blatné u Strakonic popřípadě v Praze. Pokud se rozhodnete objednat si zboží s osobním převzetím, nejdříve nás, prosíme, kontaktujte, abychom se domluvili na termínu, který Vám i nám bude vyhovovat.

Adresa provozovny: Blatná, V Jamkách 740, 388 01 Blatná

 

BALÍK DO RUKY 100 Kč Balík do ruky

Česká pošta garantuje doručení balíku přímo do ruky a na vámi uvedenou adresu následující pracovní den po podání zásilky. O doručování balíku budete informováni přes SMS i e-mailem.

V případě, že vás doručovatel nezastihne, zanechá ve vaší poštovní schránce lístek. Zásilka bude uložena na dodací poště po dobu 7 dnů. Poté bude odeslána zpět k nám.

Během těchto 7 dnů však můžete požádat poštu o opakované doručení zásilky či prodloužení úložní doby. Více na www.balikovarevoluce.cz. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si v den odeslání můžete změnit místo i termín doručení zásilky dle Vaší potřeby.

 

BALÍK NA POŠTU 90 Kč Balík na poštu

Vaše zásilka bude doručena na kteroukoli z 2600 pošt nacházejících se na území ČR, kde bude připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po expedici z našeho skladu. O tomto termínu budete informováni e-mailem. Tato služba je oblíbená všemi, kteří nejsou k zastižení na jednom místě, nebo nemohou převzít balík během pracovní doby. Česká pošta vás o doručování balíku bude prostřednictvím SMS a e-mailu informovat již v den podání.

Vyberte si, na kterou poštu chcete svou objednávku doručit. Tam bude uložena po dobu 7 kalendářních dnů, poté bude odeslána zpět k nám. Během těchto 7 dnů však lze požádat poštu o prodloužení úložní doby. Více na www.balikovarevoluce.cz.

Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si v den odeslání můžete změnit poštu, kde si chcete balík vyzvednout.

 

EXPRESNÍ BALÍKOVÁ SLUŽBA FOFR CZ 110-120 Kč  fofr_logo_small

Balíková služba FOFR je sdružení dopravců, které realizuje přepravy balíků po celé České republice během 24 hodin od převzetí balíku u odesílatele. U nás balík vyzvedne jiná firma, než která dodá balík Vám. Přes noc jsou balíky sváženy na jednotlivá depa spolupracujících společností, které náseldující pracovní den balíky rozvážejí k zákazníkům.

UPOZORNĚNÍ!

Při doručování zásilky si dobře zkontrolujte, zda není obal porušen či poškozen. Pokud zjistíte závadu, zásilku nepřebírejte, případně zapište závadu do přepravního listu. Jestliže jste u již převzaté zásilky zjistili mechanické poškození, obratem kontaktujte doručitele.
 

EXPRESNÍ BALÍKOVÁ SLUŽBA FOFR SK 11,5-18,8 EUR fofr_logo_small-SK  

Balíková služba FOFR SK je sdružení dopravců, které realizuje přepravy balíků mezi Českou a Slovenskou republikou zpravidla během 72 hodin od převzetí balíku u odesílatele. U nás balík vyzvedne jiná firma, než která dodá balík Vám. Přes noc jsou balíky sváženy na jednotlivá depa spolupracujících společností, které během následujících 72 hodin balíky rozvážejí k zákazníkům na Slovensku.

UPOZORNĚNÍ!

Při doručování zásilky si dobře zkontrolujte, zda není obal porušen či poškozen. Pokud zjistíte závadu, zásilku nepřebírejte, případně zapište závadu do přepravního listu. Jestliže jste u již převzaté zásilky zjistili mechanické poškození, obratem kontaktujte doručitele.
 
 

PLATBA

DOBÍRKA ČESKÁ POŠTA 40 Kč Dobírka Česká Pošta

Zboží bude Českou poštou doručeno na vámi udanou adresu, pokud zvolíte jako způsob přepravy Balík do ruky, nebo bude uloženo na vybrané pobočce České pošty v případě Balíku na poštu.

Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti, na pobočkách pošty pak rovněž prostřednictvím vybraných typů platebních karet).

 

 

DOBÍRKA EXPRESNÍ BALÍKOVÁ SLUŽBA FOFR CZ 40 Kč fofr_logo_small

Zboží bude kurýrní službou FOFR doručeno na vámi udanou adresu.

Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku - platba v hotovosti.

 

DOBÍRKA EXPRESNÍ BALÍKOVÁ SLUŽBA FOFR SK 0 EUR (dobírka je v ceně přepravy) fofr_logo_small-SK

Zboží bude kurýrní službou FOFR doručeno na vámi udanou adresu.

Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku - platba v hotovosti.

 

PŘEVODEM Z ÚČTU 0 Kč Bankovním převodem

Můžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet 43-8089410247/0100

Pro provedení platby potřebujete znát, vedle čísla účtu, přesnou částku a variabilní symbol. Variabilním symbolem je číslo Vaší objednávky bez předpony AF (např. objednávka NG12345 má VS 12345), které získáte v potvrzujícím e-mailu po potvrzení objednávky, který obdržíte v případě, že je Vámi objednané zboží skladem a připraveno k odeslání.

Číslo našeho bankovního účtu je 43-8089410247/0100. Účet je veden u Komerční banky.  

  

Všechny uvedené ceny doprav a plateb jsou včetně DPH.

Zpět do obchodu